
Сейф меблевий, з ключовим замком, чорний, формат A5, стінки 3 мм, кріплення в комплекті. Malatec S8800
- В наявності
- Код: Malatec S8800
1 299 ₴
1 049 ₴


Сейф меблевий, з ключовим замком, чорний, формат A5, стінки 3 мм, кріплення в комплекті. Malatec S8800
Надійний сейф для ключів та цінних предметів формату A5. Товсті стінки та міцні дверцята забезпечують безпечне зберігання документів, грошей та невеликих цінних речей вдома, в офісі або в готельному номері. У комплекті 3 ключі, вкладиш для дрібних предметів та монтажні шпильки для кріплення на стіну або в шафу. Компактний, зручний і безпечний.
Переваги:
-
Надійність та безпека – товсті стінки та міцні дверцята захищають від стороннього доступу.
-
Можливість кріплення – можна встановити на стіну або в шафу; у комплекті 2 монтажні шпильки.
-
Вкладиш – дозволяє захистити ювелірні вироби та інші дрібні цінні предмети від подряпин.
-
Формат A5 – внутрішній простір дозволяє розміщувати листи до формату A5 та невеликі цінні речі.
-
Комплектація – 3 ключі для замка, вкладиш, монтажні шпильки з гвинтами.

Характеристики:
-
Колір: чорний
-
Матеріал: нержавіюча сталь, цинковий сплав, поліестер (вкладиш), ключі – метал
-
Товщина стінок: 2 мм
-
Товщина дверей: 3,5 см
-
Внутрішні розміри: 16 × 16 × 22 см
-
Зовнішні розміри (Д × Ш × В): 23 × 17 × 17 см
-
Вага: 2,3 кг
-
Вага з упаковкою: 2,65 кг
Комплектація:
-
Сейф
-
3 ключі
-
2 монтажні шпильки з гвинтами
-
Вкладиш
Рекомендації:
-
Зберігайте ключ у безпечному місці, недоступному стороннім.
-
Перевіряйте технічний стан сейфу та замка.
-
Встановлюйте в сухому, недоступному для сторонніх місці.
-
Не перевантажуйте сейф, щоб уникнути пошкодження замка.
-
Тримайте подалі від дітей та тварин.








| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Кількість секцій | 1 |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 230 мм |
| Зовнішня ширина | 170 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 160 мм |
| Внутрішня ширина | 160 мм |
| Внутрішня глибина | 220 мм |
| Загальні | |
| Вага | 2.3 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 2 |
- Ціна: 1 049 ₴









