
Колодки для розтягування взуття з регулюванням, розмір L, 40–47, з насадками, пластик . Malatec 16318
- В наявності
- Код: Malatec 16318
549 ₴
449 ₴


Колодки для розтягування взуття з регулюванням, розмір L 40–47, з насадками, пластик . Malatec 16318
Колодки для розтягування взуття — практичне рішення для тісного або нового взуття. Дозволяють легко підлаштувати взуття під індивідуальні особливості стопи, зменшуючи тиск і запобігаючи натиранням та мозолям.
Переваги:-
Ефективне розтягування взуття — допомагають зробити взуття комфортним без болю та дискомфорту.
-
Плавне регулювання — гвинтовий механізм дозволяє точно налаштувати розмір.
-
Локальне розширення — знімні насадки дають можливість розтягувати взуття в проблемних місцях.
-
Ергономічна форма — зберігає форму та зовнішній вигляд взуття.
-
Універсальність — підходять для різних типів взуття.
-
Тип: колодки / розтяжки для взуття
-
Матеріал: ABS-пластик, метал (залізо)
-
Розмір: L (40–47)
-
Розміри: 43 × 15 × 11 см
-
Вага: 0,9 кг
-
Вага в упаковці: 0,912 кг
-
Колодки для розтягування взуття — 2 шт.
-
Насадки для кісточок і мозолів — 8 шт.
-
Насадки для збільшення висоти — 2 шт.
-
Підходять для жіночого та чоловічого взуття.
-
Рекомендується використовувати на чистому та сухому взутті.
-
Не перетягуйте механізм.
Ідеальний вибір для нового, тісного або незручного взуття.

















| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Вид | Розпірки для взуття |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Розмір взуття | 39 |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 900 г |
- Ціна: 449 ₴









