
Металевий сейф-книга з замком та ключем, книга схованка, 24 × 15,5 × 5,5 см. Malatec 1212
- В наявності
- Код: Malatec 1212
499 ₴
449 ₴


Металевий сейф-книга з замком та ключем, книга схованка, 24 × 15,5 × 5,5 см. Malatec 1212
Сейф у вигляді книги-словника — ідеальне рішення для зберігання цінностей, грошей, документів або медикаментів. Завдяки реалістичному дизайну він виглядає як справжня книга та легко маскується серед інших на полиці.
Переваги:-
Реалістичне маскування — виглядає як справжній словник, не викликає підозр.
-
Внутрішня коробка зі сталі — надійний захист цінних речей.
-
Зручне розміщення — підходить для дому, офісу, готелю.
-
Замок із ключем — додатковий рівень безпеки.
-
Колір: чорний
-
Зовнішні розміри (Д×Ш×Т): 24 × 15,5 × 5,5 см
-
Внутрішні розміри (Д×Ш×Т): 23 × 14,5 × 5 см
-
Вага: 700 г
-
Сейф-книга
-
Ключі
-
Розміщуйте серед інших книг для кращого маскування.
-
Ключ зберігайте окремо від сейфа.
-
Тримайте в сухому, прохолодному місці, подалі від вологи та тепла.
-
Пристрій не є іграшкою — тримати подалі від дітей і тварин.
-
Очищуйте сухою м’якою тканиною.
Сейф-книга — надійне і непомітне сховище для цінних речей.










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MALATEC |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 245 мм |
| Зовнішня ширина | 155 мм |
| Зовнішня глибина | 55 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 230 мм |
| Внутрішня ширина | 145 мм |
| Внутрішня глибина | 50 мм |
- Ціна: 449 ₴









